Afbeeldingen inladen...

WELKOM OP ONZE WEBSITE!

25
sep

De Horst is een school, bedoeld voor kinderen met speciale behoeften van didactische of pedagogische aard. Voor ons is het aansluiten bij de leerlingkenmerken en de behoeften van kinderen het centrale uitgangs-punt, deze visie komt tot uitdrukking in onze missie :

"Verschillen bieden kansen, dat zien wij wel zitten!"


SBO De Horst
 

Weekrooster wk39

25
sep

maandag, 25 september 2017 t/m zondag, 1 oktober 2017

Weekrooster wk40

2
okt

maandag, 2 oktober 2017 t/m zondag, 8 oktober 2017

woensdag, 4 oktober 2017 Opening Kinderboekenweek | Gruwelijk eng
donderdag, 5 oktober 2017 15:30u Oudergesprekken

LAATSTE NIEUWS!

28
aug

Emailadressen

Omdat er meerdere groepen zijn waarin ook meerdere leerkrachten werkzaam zijn, is voor iedere groep een emailadres aangemaakt. Wanneer u een bericht stuurt naar het emailadres van de groep, dan wordt deze mail automatisch bij de leerkrachten van de desbetreffende groep bezorgd. Een overzicht van de mailadressen :

goudvink@sbodehorst.nl
koolmees@sbodehorst.nl
kolibrie@sbodehorst.nl
leeuwerik@sbodehorst.nl

papegaai@sbodehorst.nl
pelikaan@sbodehorst.nl
zeearend@sbodehorst.nl
buizerd@sbodehorst.nl

algemeen emailadres / Dir. Martien Tonnaer
info@sbodehorst.nl

ouderraad
or@sbodehorst.nl

medezeggenschapsraad
mr@sbodehorst.nl

zorgteam
zorgteam@sbodehorst.nl

vragen over de website / rekentuin / taalzee / gynzy kids / Isy
ict@sbodehorst.nl

Intern begeleider | Patricia Linssen
p.linssen@sbodehorst.nl

Intern begeleider | Xander Koninkx
x.koninkx@sbodehorst.nl 

U kunt op bovenstaande adressen klikken om een emailbericht te versturen!

Bezoek de webpagina's van onze groepen

Goudvink
Koolmees
Kolibrie
Leeuwerik
Papegaai
Pelikaan
Zeearend
Buizerd

Interessant om te weten!

Onze schoolgids
De schoolgids geeft in vogelvlucht inzicht in de organisatie van het onderwijs op onze school. U kunt zich een beeld vormen van het onderwijsprogramma en de kwali-teit van onze school.
Download
Informatiefolder
In onze informatiefolder treft u alle wetenswaardigheden voor schooljaar 2017-2018.
O.a. Les- en gymtijden, overblijven, schoolafspraken, activiteiten- kalender etc.
Download
Jaarplanning
Als onderdeel van de informatiefolder kunt U hier nogmaals de jaarplanning bekijken.

Download
Schoolplan
Het schoolplan 2015-2019 is het document waarin vermeld staat welke doelen De Horst in de komende jaren wil realiseren en hoe we dit willen realiseren.

Download
Datamuur SVO
De datamuur van de schoolvorderingen onderzoeken juni 2017 kunt u hier inzien/downloaden.
Download
Positief opvoeden
De powerpoint van onze algemene informatieavond van 14 maart 2013 j.l kunt u hier bekijken en/of downloaden.
Download
Jaarverslag 2015-2016
Het jaarverslag 2015-2016 is afgerond. U kunt het verslag bekijken en/of downloaden.
Download
Rapport SBO De Horst
Een voorbeeld van een schoolrapport onder- en bovenbouw (+ uitleg per rapportblad) kunt u bekijken en/of downloaden.
Download
Toetsprotocol
Ons toetsprotocol kunt u hier bekijken en/of downloaden.
Download
Verslag kwaliteitsonderzoek 16/17
Download en lees hier het laatste inspectieverslag van onze school. (20 maart 2017)
Download
Ondersteuningsprofiel 2014-2019
Download en lees hier het ondersteuningsprofiel 2014-2019 van onze school.
Download
Passend onderwijs Midden-Limburg
Heeft u vragen over passend onderwijs, ondersteuning op de basisschool of toelating SO/SBO? Bezoek dan de website van Passend Primair Onderwijs Midden-Limburg.
Bezoek
Sociale veiligheid
De resultaten van het tevredenheidsonderzoek dat in okt/nov 2016 is gehouden kunt u hier bekijken en/of downloaden.
Download
© 2011 SBO De Horst — School voor speciaal basisonderwijs. All rights reserved.