Afbeeldingen inladen...

WELKOM OP ONZE WEBSITE!

24
jul

De Horst is een school, bedoeld voor kinderen met speciale behoeften van didactische of pedagogische aard. Voor ons is het aansluiten bij de leerlingkenmerken en de behoeften van kinderen het centrale uitgangs-punt, deze visie komt tot uitdrukking in onze missie :

"Verschillen bieden kansen, dat zien wij wel zitten!"


SBO De Horst
 

LAATSTE NIEUWS!

15
aug

Emailadressen

Omdat er meerdere groepen zijn waarin ook meerdere leerkrachten werkzaam zijn, is voor iedere groep een emailadres aangemaakt. Wanneer u een bericht stuurt naar het emailadres van de groep, dan wordt deze mail automatisch bij de leerkrachten van de desbetreffende groep bezorgd. Een overzicht van de mailadressen :

goudvink@sbodehorst.nl
koolmees@sbodehorst.nl
kolibrie@sbodehorst.nl
krullevaar@sbodehorst.nl

papegaai@sbodehorst.nl
pelikaan@sbodehorst.nl
zeearend@sbodehorst.nl
buizerd@sbodehorst.nl

algemeen emailadres
info@sbodehorst.nl

ouderraad
or@sbodehorst.nl

medezeggenschapsraad
mr@sbodehorst.nl

zorgteam
zorgteam@sbodehorst.nl

vragen over de website
ict@sbodehorst.nl

U kunt op bovenstaande adressen klikken om een emailbericht te versturen!

Bezoek de webpagina's van onze groepen

Goudvink
Koolmees
Kolibrie
Krullevaar
Papegaai
Pelikaan
Zeearend
Buizerd

Interessant om te weten!

Onze schoolgids
De schoolgids geeft in vogelvlucht inzicht in de organisatie van het onderwijs op onze school. U kunt zich een beeld vormen van het onderwijsprogramma en de kwali-teit van onze school.
Download
Informatiefolder
In onze informatiefolder treft u alle wetenswaardigheden voor schooljaar 2013-2014.
O.a. Les- en gymtijden, overblijven, schoolafspraken, activiteiten- kalender etc.
Download
Jaarplanning
Als onderdeel van de informatie- folder kunt U hier nogmaals de jaarplanning bekijken.

Download
Schoolplan
Het schoolplan is het document waarin vermeld staat welke doelen De Horst in de komende jaren wil realiseren en hoe we dit willen realiseren.

Download
Jaarverslag GMR
Het jaarverslag van de GMR 2012 kunt u hier inzien en/of downloaden.
Download
Positief opvoeden
De powerpoint van onze algemene informatieavond van 14 maart 2013 j.l kunt u hier bekijken en/of downloaden.
Download
Jaarverslag 2012-2013
Het jaarverslag van SBO De Horst is afgerond. U kunt het verslag bekijken en/of downloaden.
Download
Rapport SBO De Horst
Een voorbeeld van een schoolrapport onder- en bovenbouw (+ uitleg per rapportblad) kunt u bekijken en/of downloaden.
Download
Toetsprotocol 13/14
Ons toetsprotocol 2013-2014 kunt u hier bekijken en/of downloaden.
Download
Verslag kwaliteitsonderzoek 13/14
Download en lees hier het laatste inspectieverslag van onze school. (31 maart 2014)
Download
© 2011 SBO De Horst — School voor speciaal basisonderwijs. All rights reserved.